TRASA

Tabela HTML gotowa UWAGA! W związku z decyzją Ministra Kultury w zakresie organizacji wydarzeń kulturalnych w kraju, niektóre wydarzenia z trasy Spring Tour 2020 przekładamy. Odbędą się one w innym terminie.
* Koncert w Ciemności w Warszawie z 28.03 - wkrótce opublikujemy nowy termin
* Koncert w Ciemności w Krakowie z 29.03 na 31.05
* Koncert w Ciemności w Gdańsku z 18.04 na 06.06
* Koncert w Ciemności w Wejherowie - 31.03 - wkrótce opublikujemy nowy termin
* Koncert w Ciemności w Wilanowie - 04.04 - wkrótce opublikujemy nowy termin

Bilety: Zakupione bilety na poprzedni termin zachowują ważność na nowy termin. W razie, gdyby nowy termin Państwu nie odpowiadał, możliwy jest zwrot zakupionych biletów tą samą drogą, którą zakupili Państwo bilety.


DATA
MIASTO
PAŃSTWO
MIEJSCE
BILETY
KONCERT
wkrótce nowy termin
Wejherowo
Polska
Filharmonia Kaszubska
Bilety wkrótce
wkrótce nowy termin
Warszawa
Polska
Wilanów Królewski
Wstęp wolny!
wkrótce nowy termin
Warszawa
Polska
Slużewski Dom Kultury
09/05/2020
Warszawa
Polska
Sluzewski Dom Kultury
Bilety wkrótce
31/05/2020
18:00
Kraków
Polska
Muzeum Manggha
06/06/2020
18:00
Gdańsk
Polska
Ratusz Staromiejski
26/09/2020
Warszawa
Polska
Sluzewski Dom Kultury
Bilety wkrótce
06/12/2020
Warszawa
Polska
Sluźewski Dom Kultury
Bilety wkrótce


BIO

ARTur (Artur Sychowski) jest jednym z najbardziej utalentowanych i poszukiwanych artystów młodej generacji. Jednakże nie chodzi z głową w chmurach, ale wykorzystuje wszechświat jako inspiracje do pracy twórczej. Ten dwudziestotrzyletni artysta promuje swoją rodzimą Polskę z talentem elegancją i gracją, by stworzyć lepszy, bardziej wypełniony sztuką świat. Uzbrojony tylko w fortepian i marzenia, ARTur proponuje trasy koncertowe na międzynarodową skalę, których celem jest stworzenie historii tak innowacyjnej jak on sam, czyli pełen bogactwa kunsztu i charyzmy scenicznej. Jego pseudonim artystyczny ARTur, zainspirowany jest imieniem, jednakże stoi za tym cała ideologia, którą można sprecyzować mottem „your art. your style” - udowadnia, że akt rozpowszechniania sztuki dla każdego silnie przenika całą jego osobę.

„Moja sztuka jest dla ludzi, nie dla mnie i pragnę ją w taki sposób transformować”, Wypowiada się ARTur. „Jako twórca chcę rozprzestrzeniać dobre intencję dlatego tworzę. Muzyka otwiera serca i potrafi wyzwolić miłość. Zmieniając podejście do muzyki i sztuki w wyjątkowe emocjonujące wydarzenie, chciałbym pokazać światu nowe wymiary i ożywić to czym naprawdę może być doświadczanie muzyki. Pragnę pokazać światu jej nowe wymiary i ożywić muzykę do formy ekscytującego życiowego doświadczenia”.

Rozpoczął grać na fortepianie, kiedy miał cztery lata (był niesfornym, nieposłusznym dzieckiem podczas lekcji muzyki, często tworzył alternatywne zakończenia w trakcie nauczania).

ARTur uczęszczał do dwóch szkół i tak pochłonęła go muzyka, że ukończył Szkołę Muzyczną II stopnia rok szybciej, ze względu na wybitne zdolności i osiągnięcia. Na drodze do szczęścia stanęła mu nieuleczalna choroba, jednak wyznaczył sobie wyraźny cel, że musi zrobić wszystko by to przezwyciężyć.
„Pomimo wszystko byłem dobrej myśli i ciągle ćwiczyłem grę na fortepianie. Nie mogłem koncertować, bo byłem ciężko i nieuleczalnie chory” Stwierdza ARTur. „Moje ciało było całe we krwi, wciąż pamiętam moje ogromne zawstydzenie, kiedy moja biała koncertowa koszula stawała się lepka i purpurowa”. W ostatecznym rozrachunku wyleczyła mnie z tej strasznej choroby medycyna Chińska. Po wyzdrowieniu byłem gotowy by sięgać po pierwsze miejsca i nagrody w Europie, to był dla mnie prawdziwy życiowy rewanż i dowód na to, że mam talent i mogę wypełniać swoją misję”. Sam na sam z fortepianem, ARTur intuicyjnie dostosowuje dźwięki, by stworzyć doskonałość: To jest dla niego całe spektrum koloru i energii poszerzającej umysł i wyobraźnię. W Europie ciężko znaleźć podobnego artystę do ARTura, który jest niekonwencjonalnym pianistą, improwizatorem i wizjonerem swoich spektakli.

Ukończył z wyróżnieniem Szkołę Muzyczną I stopnia, zdobył wiele prestiżowych nagród, które honorowały jego kompetencje jako pianistę, natomiast od licznych fundacji i organizacji kulturalnych za wybitne osiągnięcia otrzymywał stypendia. Występował na wielu scenach m.in. w USA, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Grecji, Francji, Szwajcarii, Niemczech, Rosji, Litwy, Malcie, Cyprze, Serbii, Gruzji, Indonezji, na Filipinach a także w rodzimej Polsce. Co więcej unikalny styl sceniczny ARTur'a wszędzie został potraktowany poważnie i z honorem.

„Od moich pierwszych kroków w wielkim świecie muzyki, zdarzyło się wiele magicznych rzeczy”. Mówi ARTur. „Wiele z moich prac jest na tak eksperckim poziomie, że niektórzy nie wiedzą, że pochodzą z tak młodego niedoświadczonego umysłu. To daje mi pewność, że potrafię w wyjątkowy sposób połączyć serce i umysł tworząc rzeczy; poza czasem i przestrzenią, osiągając wszystko to czego chce”.
Zawsze marzył o połączeniu różnorodnych form sztuki, aby być ponad czasem i poza erą. ARTur jest wizjonerem przenoszącym swoje pomysły w realny świat.


Darkness Impression (Koncert w Ciemności) jest nieprzewidywalną muzycznie improwizacją w ciemności,
HeART Impression jest ekstrawaganckim spektaklem łączącym taniec, muzykę, grę świateł,
Piano Impression jest koncertem łączącym utwory klasyczne ze standardami jazzowymi, improwizacją i własnymi kompozycjami,
Classic Impression jest koncertem eleganckiej muzyki klasycznej z nutą improwizacji
Chillout Impression jest elektonicznie wzbogaconym performance’m słuchanym na leżąco, dzięki któremu można poczuć efekty muzykoterapii.


„USA są w czołówce muzyki i branży filmowej”. Opowiada ARTur. „Mam nadzieję, że kiedy dowiedzą się o mnie więcej, reszta świata otworzy swoje serca i dusze na moją szczerą muzykę. Postawa mieszkańców Stanów Zjednoczonych polega na pozytywnym myśleniu i motywacji. Jestem pewny, że zaakceptują moją misję i jej większą wizję”.


Mimo młodego wieku ARTur jest już doświadczonym człowiekiem sceny pozostawiającym po sobie przyjazną aurę, gdziekolwiek się znajdzie. Czy jest możliwym, że moc jaką widzieli ludzie w ARTurze jest tą samą siłą, która przyciągnęła Ciebie tutaj? Światłem w ciemności... kroplom na pustyni... tchnieniem świeżego powietrza w świecie zanieczyszczonym brakiem oryginalności?


Kontakt

MANAGER
Agnieszka Jackowska
Tel.kom.
+48 601 323 212 (PL)


ARTYSTA
ARTur